دات نت نیوک
Menu
رشد صنعت بازی‌سازی کشور در گرو تاسیس یک مرکز نوآوری
مریم نعمتی
/ دسته ها: اخبار نواوری

رشد صنعت بازی‌سازی کشور در گرو تاسیس یک مرکز نوآوری

راه‌اندازی یک مرکز نوآوری که در آن استعدادها را دور هم جمع کنیم، برنامه‌های بازی‌سازی را پیاده و برای صادرات محصولات و خدمات بازی برنامه‌ریزی کنیم، می‌تواند طی چند سال آینده به رشد صنعت بازی سازی کشور کمک کند.

سید محمدعلی سیدحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برنامه‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای راه‌اندازی یک مرکز نوآوری گفت: در تلاشیم فضایی را به این کار اختصاص دهیم و ظرفیتهای متنوع و گسترده اکوسیستم گیم کشور را در آن گرد هم آوریم تا محلی باشد برای هم افزایی در این حوزه. 

وی افزود: هدف این است که بخش‌های مختلف اکوسیستم گیم را در این مجموعه دور هم جمع کنیم، مجموعه‌ای از برنامه‌های بازی‌سازی را پیاده سازی و برای صادرات محصولات و خدمات بازی برنامه‌ریزی کنیم. 

به گفته سیدحسینی، تحقق این برنامه‌ریزی‌ها طی چند سال آینده می‌تواند به رشد صنعت بازی‌سازی در کشور کمک کند.

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در ادامه با بیان این که امسال در چند زمینه فعالیت داریم و انشالله سال شلوغی را در حوزه حمایت پشت سر خواهیم گذاشت، اظهار داشت: اول از همه چهارمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران را که بزرگترین رویداد گیم در کشور است، برگزار خواهیم کرد. آخرین دوره از این نمایشگاه در سال ۱۳۹۲ برگزار شده بود.

مطلب قبلی فاز دوم مرکز نوآوری دانشگاه خواجه نصیر راه‌اندازی شد
مطلب بعدی واتساپ با ۳ ویژگی هیجان‌انگیز به روز شد
Print
21 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته